Podívejte se na hrůzné video, které dokumentuje genocidu, jež páchá ukrajinská armáda na ženách a dětech v Novorusku. (jen pro starší 18 let)

LUHANSK | Přinášíme Vám otřesné video. Upozorňujeme Vás předem, že pokud máte slabé žaludky, nebo nesneste pohled pravdě do očí, ten bývá vesměs hrůzný a odporný, tak si dané video ani pouštějte. Obrázky dokumentují, jaké zvěrstva páchá ukrajinská armáda na území jednostranně vyhlášeného Novoruska. Brutální svině v uniformách ukrajinské armády zahájily boj proti civilinímu obyvatelstvu, které na ulicích střílí jako zvířata, nejlépe ženy a děti. Toto vše podporujete i ze svých daní, jelikož Evroipsá unie, kterou si platíte ze svých peněženek na Ukrajinu posílá peníze, aby mohli tamní vojáci páchat genocidu na rusky mluvících občanech, tak jak k tomu vyzývala zrůda Tymošenko, když chtěla vzít zbraň do ruky a střílet Rusy.

Genocida v Novorusku

Genocida v Novorusku

Už je to realitou. Ukrajina vede válku formou nacistické vyhlazovací taktiky: Vraždit civilisty, ženy, děti a staré lidi. NATO, USA a Evropská unie tomu všemu tleskají a platí to. Obyvatelé Novoruska masově utíkají do sousedního Ruska, ale na hranicích číhají ukrajinští vrahové, kteří mají rozkaz střílet uprchlíky, aby se nedostali do Ruska. Proto domobrana obsazuje hraniční přechody a brání své lidi. V oblasti probíhá regulérní genocida.

Genocida za naše peníze

Takže otevřete oči, toto podporuje i zdegenerovaná zrůda Schwarzenberg a jeho fašistický spolek TOP09, tak jako pár idiotských herců, kteří zapomněli, že ještě v předminulým století je nesměli pochovat ani na hřbitově a ke vstupu do obce museli mít zvláštní povolení jako cikáni.

Další videa:

Autor článku: -hub-