Film: Hovory na pravici XI. Pravice na Záhořově loži. Vstane ještě?

Přinášíme Vám dlouhometrážní dokument, který zaznamenává diskusní večer panelové debaty Hovory na pravici, které pravidelně pořádá občanské sdružení Akce D.O.S.T. Jedenácté hovory byly věnovány stavu české pravice. Diskuse probíhala v předvečer předčasných parlamentních voleb, které ukázaly, že česká pravice pomalu odumírá, kdy je vražděna a trávená jak levicí, tak nekomunistickou levicí, která představuje především všechny proevropské síly, kdy sám projekt Evropské unie je socialistickým projektem. Podívejte se na příspěvky hostů, jako i na moderovanou debatu, jak mezi hosty, tak i s publikem. Večerem provázel Michal Semín.

Hovory na pravici XI.

Hovory na pravici XI.

Vážných otázek je prostě jako asi nikdy předtím. I proto bude obsah diskusního večera HOVORY NA PRAVICI nanejvýše aktuální a zajímavý. Přední představitelé české pravicové scény budou debatovat na téma nazvané poněkud poeticky: „Pravice na Záhořově loži. Vstane ještě?“

Pozvání přijali: Výkonný ředitel Institutu Václava Klause Jiří Weigl, místopředseda Akce D.O.S.T. Petr Bahník, sociolog a podnikatel Petr Hampl, šéfredaktor euroskeptického serveru EUportal.cz Lukáš Petřík a publicista Radek Velička.

Další videa:

Autor článku: -sla-